Najważniejszy składnik sukcesu.

 

      sikoramalgorzata.pl biznes blog cel realizacjaCzy wiesz, co jest kluczem do sukcesu?Jak uzyskać zamierzony efekt? Czy znasz osoby, które chcą osiągnąć sukces, ale go nie osiągają? Na pewno znasz, ja też znam.Składnikiem sukcesu nie jest tylko  sama wizja na temat tego sukcesu, jaki on ma być, ani też podjęcie decyzji o realizacji celu. Najważniejszym składnikiem jest sama realizacja.

Sam pomysł nie wystarczy, samo pragnienie nie wystarczy. Potrzebna jest droga do realizacji twojego celu.

Zapisz swój cel. Opisz go dokładnie,i to, co potrzebujesz zrobisz by go osiągnąć. Zaplanuj dokładnie drogę ,którą musisz iść. Wybierz drogę właściwą a nie własną.

Gdyby moim celem było wejść zimą na Giewont, to nie wybrałabym się tam w szpilkach! Kocham szpilki, ale chodzę w nich w innych okolicznościach. Na Giewont potrzeba innych butów, muszę być przygotowana na zmieniające się warunki atmosferyczne.Rozumiesz?

 

     Sukces to 10%wizji, i aż 90% realizacji.

 

  Dlaczego realizacja jest kluczem do sukcesu?

Różnica pomiędzy tym,który ma plan i cel, ale go nie realizuje, a tym który to robi jest prosta. Ten który osiąga sukces realizuje swój plan we właściwy sposób i trzyma się go do samego końca.

 

   Jak mądrze zrealizować i uzyskać zamierzony efekt?

Skoncentruj swój czas wyłącznie nas tym, co jest niezbędne do osiągnięcia pełnego sukcesu. Reszta się nie liczy. Oczywiście ważna jest twoja praca, dom, rodzina. Nie zaniedbuj tego. Spróbuj poszukać czasu, który marnujesz, i przekształć go w realizację celu. Robisz to by poczuć smak sukcesu.

Otocz się ludżmi z doświadczeniem, z  praktycznym podejściem, z wizją. Pozytywni ludzie z doświadczeniem powiedzą ci, co masz zrobić.

Rób wszystko, co ma być zrobione, w czasie kiedy ma to być zrobione, bez względu na to, czy ci się chce czy nie.

 

   Nie ważne skąd i jak zaczynasz. Ważne jak kończysz.

 Powodzenia 🙂

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *